High Definition

Cs1.6
 
HomeHomeCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Правила пред регистрација

Go down 
АвторПорака
RageRR;n1.exe
Admin
RageRR;n1.exe

Број на мислења : 11
Join date : 2011-02-24

Правила пред регистрација Empty
ПишувањеПредмет: Правила пред регистрација   Правила пред регистрација Icon_minitimeЧет Фед 24, 2011 6:53 pm


Правила пред регистрација се :


- Не постувај линкови со warez/porno/sex и сл.

- Не рекламирај други сервери/веб страни/форуми.

- Не досадви му на админите за да ти дадат admin/moderator.

- Не се расправајте на секоја тема.

- Не спамај премногу.

- Не кради од нашиот форум.

- Имаш право на дупол пост по 24 часа.

- Пожелно е да пишувате на кирилица


ПОЧИТУВАЈ ГИ ПРАВИЛАТА ЗА ДА НЕ ДОБИЕШ BAN
СВАТЕТЕ ГО ОВА ОЗБИЛНО ЗА ДА НЕМА САНКЦИИ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://hd-team.forummk.com
 
Правила пред регистрација
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
High Definition :: ۰•● Dobrodojdovte ●•۰ :: .:: Pravila ::.-
Отиди до: