High Definition

Cs1.6
 
HomeHomeCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Како да се пријавите?

Go down 
АвторПорака
RageRR;n1.exe
Admin
RageRR;n1.exe

Број на мислења : 11
Join date : 2011-02-24

Како да се пријавите? Empty
ПишувањеПредмет: Како да се пријавите?   Како да се пријавите? Icon_minitimeЧет Фед 24, 2011 7:31 pm

Отворате нов топик и пишите:

Име*
Презиме*
Nick*
Години*
Колку години играш CS*
Е-маил*

Во кој кланови сте биле ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://hd-team.forummk.com
 
Како да се пријавите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
High Definition :: ۰•● -|HD|- Online Team Info ●•۰ :: .:: Prijava za klan ::.-
Отиди до: