High Definition

Cs1.6
 
HomeHomeCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Како да закажеш Clan War?

Go down 
АвторПорака
RageRR;n1.exe
Admin
RageRR;n1.exe

Број на мислења : 11
Join date : 2011-02-24

Како да закажеш Clan War? Empty
ПишувањеПредмет: Како да закажеш Clan War?   Како да закажеш Clan War? Icon_minitimeЧет Фед 24, 2011 7:44 pm

Отворате New Topic со имете на клатот и пишите:

Име на клан*
Tag*
Лидер*
Играчи*
Време*
Сервер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://hd-team.forummk.com
 
Како да закажеш Clan War?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
High Definition :: ۰•● -|HD|- Online Team Info ●•۰ :: .:: Zakazi CW! ::.-
Отиди до: